info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

Reedog VS8 – Pro – 2 psy

2681 

Výcvikový obojek Reedog VS8 má funkci zvukové korekce, vibrací a zesílených vibrací. Je voděodolný a snadno použitelný až pro dva psy. Stylová a do ruky skvěle padnoucí vysílačka s LED displejem má moderní design.

Datum doručení:Česká pošta: 16.05.2024
PPL: 16.05.2024
Zásilkovna: 16.05.2024

Katalogové číslo: DS53008222 Kategorie: ,

Výcvikový obojek Reedog VS8 je tréninkový obojek s vibrací a různými úrovněmi zvukové korekce. Vysílačka je párovatelná až se 2 přijímači, Reedog VS8 je tak vhodný až pro dva psy. Pohodlná a do ruky padnoucí stylová vysílačka je opatřena šňůrkou, aby vám nevypadla z ruky. Moderní LED obrazovka zobrazuje velké množství funkcí. A klávesy si lze jednoduše zamknout, aby nedošlo k nechtěnému stisknutí. Tréninkový obojek dosáhne až do 500 metrů a je vhodný do jakéhokoliv terénu. Obojek pro pejska je pohodlný díky měkkému materiálu, minimalistický přijímač na obojku je lehký k nošení. Výcvikový obojek vydrží nabitý až 15 dní. Díky duálnímu mini USB kabelu lze nabíjet vysílačku i přijímač najednou. Dobíjení ale trvá jen 2 až 3 hodiny.

Typ korekce:

Výcvikový obojek pro střední a velké psy užívá 8 typů zvukové korekce, 3 úrovně L (light) – M (medium) – H (high) vibrací a 3 úrovně silnějších vibrací. 

 

Dosah obojku:

Tréninkový obojek dosáhne do vzdálenosti 500 metrů. Je tak ideální volbou na všechny dlouhé a krátké procházky s vašimi zvířecími miláčky na louku i na pole. 

 

Baterie a nabíjení:

Kapacita baterie vydrží 15 dní používání. Vysílač i přijímač se nabíjí pomocí mini USB kabelu. Nabíjení je velmi efektivní právě díky kabelu, kterým lze nabíjet obojí zároveň. Nemusíte se bát, že byste vynechali procházku, vysílačku i přijímač stihnete plně nabít za 2 až 3 hodiny.

 

Počet psů:

S elektronickým obojkem Reedog VS8 lze dohlédnout na dva psy, zakoupením varianty pro dva psy. A nebo kdykoliv přijde váš druhý mazlíček do rodiny, a to dokoupením druhého přijímače stejného produktu. 

 

Displej:

 Stylový vysílač VS8 disponuje moderním LED nekonečnou obrazovkou. Díky tomu je vysílač nenáročný na baterii   a nevyžaduje časté dobíjení. Ukazuje intenzitu a typ korekce, číslo pejska i stav dobití baterie. 

 

Vodotěsnost:

Výcvikový obojek splňuje standard IXP6, který zajišťuje voděodolnost výrobku. Výrobek však není vhodný k ponoru. Během nabíjení však musí být na suchém místě, aby se do těla výrobku nedostala voda přes USB port. 

 

Délka obojku:

Nastavitelný obojek je měkký a pohodlný pro vašeho psa při nošení. Je vhodný pro téměř všechny typy psů a rasy od středních psů po velké psy. Vhodný pro psy od 15 do 70 kg. Komfortní pro obvod krku 20 – 60 cm.

 

Váha a rozměry:

Vysílačka má šířku 3,7 cm a výšku 15 cm, je tak skvěle padnoucí do ruky. Má hmotnost 100 gramů. Navíc vám nevypadne z ruky ani pomocí šňůrky na ruku. Přijímač měří 5,5cm na šířku, 2 cm na hloubku a 3 cm na výšku. Hmotnost přijímače je 180 gramů. 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Výcvik > Výcvikové obojky

Produkt

Reedog VS8 – Pro

Výrobce