info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

SportDOG SD-575E

6091 

Elektronický výcvikový obojek SportDOG SD-575E vám pomůže trénovat psa bez použití vodítka do vzdálenosti 500 metrů. Vysílačka má dobře čitelnou LED obrazovku a velká tlačítka plus / mínus umožňují jednoduché přepínání mezi psy a možnost měnit stimulační úrovně, takže SD-575E je mimořádně vhodný také pro výcvik až 2 psů, současně, po zakoupení extra obojku. Zařízení poskytuje 10 úrovní statické stimulace, stejně tak ale i možnost vibrací a tónů.
 
 
 

1 skladem

Katalogové číslo: DS76383907 Kategorie: ,

Elektronický výcvikový obojek SportDOG SD-575E vám pomůže trénovat psa bez použití vodítka do vzdálenosti 500 metrů. Vysílačka má dobře čitelnou LED obrazovku a velká tlačítka plus / mínus umožňují jednoduché přepínání mezi psy a možnost měnit stimulační úrovně, takže SD-575E je mimořádně vhodný také pro výcvik až 2 psů, současně, po zakoupení extra obojku (SDR-AFE). Zařízení poskytuje 10 úrovní statické stimulace ( krátký – dlouhý impulz) stejně tak ale i možnost vibrací a tónů. K dispozici máte všechny stimulační režimy, jelikož velká a snadno hmatatelná tlačítka korekce jsou na boku. Přední strana má tlačítka na přepínání mezi psy. 10 úrovní statické stimulace, rovněž tak i možnosti vibrací a tónů ve vybraných režimech vám umožňují přizpůsobit tento systém tak, aby vyhovoval každé situaci nebo temperamentu psa, obojek je vhodný pro psy od 5 do 90 kg. Na rozdíl od většiny ostatních obojků disponují Sport Dog technologickou úpravou Dry Tek, která vybaví obojek i pro ponoření – a to přímo na krku psa. Odolnost činí až 7,9 m pro ponoření, což je vynikající limit i přes to, že jde o údaj měřený v ideálních podmínkách. To je displej velmi blízký technologii zpracování LCD displejů. Na rozdíl od nich je však tenčí a zároveň výkonnější. Má ve výbavě vyšší intenzitu jasu a rychlou odezvu (cca 1000 x kratší než u běžných LCD). Na displeji zobrazíte ikonu psa, kterého právě cvičíte, typ korekce, stav baterie a úroveň impulzu. 

 

 

 

Dosah obojku

Sport Dog nabízí zařízení s maximálním dosahem pro výcvik 500 m. Jde o ideální vzdálenost pro trénink i v otevřeném terénu. Pro náročný trénink v těžko dostupném terénu nebo výcvik profesionálních či mysliveckých psů je možné zvolit větší dosah.

 

Typ korekce 

Tento výcvikový obojek vám umožní nejen využití korekcí zvuk, vibrace, impulz, ale také 10 stupňů síly impulzu. To vám umožní přizpůsobit nastavení vašemu pejskovi na míru. 

 

Baterie a nabíjení

Přijímač funguje na dobíjecí Li-ion NiMH baterii a pro plné nabití zařízení postačí cca 2h s výdrží 40-60 hodin.

Vysílač funguje na dobíjecí Li-ion NiMH baterii a pro plné nabití zařízení postačí 2h s výdrží 50-70 hodin.


Vodotěsnost 

Sport Dog nabízí uživatelům zařízení s vysokým stupněm ochrany proti vodě díky speciální technologii Dry Tek. Můžete tak vzít svého chlupáče klidně k vodě a s obojkem si může i zaplavat. Maximální hloubka ponoření činí 7,6 m, údaj odpovídá laboratorním podmínkám, proto v praxi počítejte s nižším limitem.

 

Počet psů 

Při dokoupení náhradního přijímače SDR-AFE lze výcvik rozšířit až pro 2 psy s jedinou vysílačkou.

 

 

Délka obojku

Délku obojku můžete nastavit od 12,7 cm až po maximum 55,88 cm. Šířka řemínku činí 1,9 cm.

 


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 5 cm, výšku 18 cm (včetně antény), hloubku 3 cm a její váha je 132 g. Přijímač má šířku 3,3 cm, výšku 5,6 cm, hloubku 3,1 cm a jeho váha je 125 g. 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Výcvik > Výcvikové obojky

Produkt

SportDOG SD-575E

Výrobce

EAN

729849164413