info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

SureFeed uzavíratelná miska na čip

4490 

Automatická miska SureFeed nabízí unikátní způsob krmení vašich mazlíčků. Díky senzoru pro snímání mikročipu zvířete (přívěšek na nebo klasický čip) se miska otevře pouze mazlíčkovi s příslušným mikročipem. Po jídle se uzavře a krmivo zůstane čerstvé. Vhodné do domácnosti s více zvířaty. Nepřehlédněte moderní, hravý design! Kapacita misky 400 ml.

6 skladem

Katalogové číslo: DS72052224 Kategorií: , , , ,

Automatická miska SureFeed nabízí unikátní způsob krmení vašich mazlíčků. Díky senzoru pro snímání mikročipu zvířete (přívěšek na nebo klasický čip) se miska otevře pouze mazlíčkovi s příslušným mikročipem. Po jídle se uzavře a krmivo zůstane čerstvé. Vhodné do domácnosti s více zvířaty. Nepřehlédněte moderní, hravý design! Kapacita 400 ml.

Hlavní funkce a výhody

  • Kapacita až 400 ml – ať už se jedná o suché nebo vlhké krmivo, uvnitř misky zůstane dlouho čerstvé.
  • Unikátní design – miska je nejen velice funkční, ale také moderní a hodí se do každé domácnosti. Jedná se o velmi vkusný bytový doplněk.
  • Baterie vydrží až 6 měsíců – není nutné ji měnit příliš často.
  • Miska disponuje pamětí pro 32 zvířat – pokud jste jejich skutečným milovníkem, můžete pohodlně dávkovat krmivo pro každého mazlíčka zvlášť.
  • Kompatibilnost – mikročip nacházející se uvnitř misky SureFeed je kompatibilní se všemi typy mikročipů.
  • Ideální pro psy a kočky, kteří mají předepsanou dietu nebo léky.
  • Výcvikový program – miska umožňuje spuštění výcvikového programu, který vám pomůže zvíře postupně naučit ji využívat.
  • Tlačítko pro otevření víka – v případě nutnosti můžete víko ručně otevřít.
  • Rozměry misky – š.23 x h.32 x v.20 cm, kapacita 400 ml

 

 

Jak funguje miska SureFeed?

Dávkovač krmení funguje na principu mikročipu, který je zabudovaný v  přívěsku na obojek SureFlap RFID, nebo zavedený veterinářem v těle zvířete. Senzor mikročipů reaguje na přítomnost psa nebo kočky s nastaveným kódem jejich mikročipu a pouze jim umožní  přístup ke krmivu. Kompatibilitu mikročipu vašeho domácího zvířete si ověříte jednoduše zde v dolní části stránky. Jestliže se ovšem přiblíží zvíře, kterému toto krmení nenáleží, miska se neotevírá. Každý z vašich mazlíčků tedy dostane pouze svou potravu, a vy nemusíte mít strach, že by některý z nich snědl něco, co nemá. Jakmile pes nebo kočka opustí prostor snímače, víko dávkovače se automaticky uzavírá. Je zároveň možné vybrat si mezi třemi různými rychlostmi uzavření.  Horní okraje misek jsou navíc opatřeny speciálním těsněním, díky kterému vydrží suché i vlhké krmivo dlouho čerstvé.

 

 

 

 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Chovatelství > Misky a fontány > Pro kočky > Misky > Automatické

Produkt

SureFeed uzavíratelná miska na čip

Výrobce

EAN

5060180391324