info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

Vyhledávací zařízení pro psy DOG GPS X30 Short

15791 

Zkrácená verze vysílače (obojku) vhodná pro menší psy s obvodem krku od 25 cm. Můžete použít pro psy velikostně od jezevčíků, bišonků, teriérů po střední a větší psy. GPS lokalizační systém pro psy umožňují využití mapových podkladů prostřednictvím mobilní aplikace pro OS Android nebo iOS. Aplikace umožňuje zobrazit v mapě všechna spárovaná zařízení DOG GPS a jejich podrobné informace. Mapy jsou k dispozici online i offline. Moderní technologie s vysokou citlivostí GPS, umožňuje lokalizovat až 13 psů na vzdálenost až 20 km.

1 skladem

Katalogové číslo: DS33876423 Kategorie: , ,

Zařízení sloužící pro vyhledávání (lokalizaci) až 13 psů na vzdálenost 20 km. Skládá se z přijímače, který je umístěn na obojku psa a vysílače (ručního zařízení) v neonové oranžové barvě, na kterém psovod sleduje vzdálenost a směr k poloze psů. Jedná se o mimořádně zkrácenou a nastavitelnou variantu obojku pro psy s obvodem krku od 25 cm. Kratší verze obojku DOG GPS X30 Short, má zkrácenou i gumovou část vysílače o 5 cm. Zařízení navíc můžete ovládat přes mobilní telefon s operačním systémem Android nebo iOS nebo přes chytré hodinky Apple Watch, Samsung Galaxy Watch4 / Watch5 a ostatní hodinky s OS Wear.

Vlastnosti DOG GPS X30 Short:

 • Přijímač lze propojit s mobilním telefonem nebo tabletem s OS Android nebo iOS.
 • Aplikace umožňuje zobrazit v online i offline mapě všechna spárovaná zařízení DOG GPS a jejich podrobné informace.
 • Dosah mezi vysílačem a přijímačem je až 20 km při přímé viditelnosti (v závislosti na terénu, vegetaci a dalších faktorech)
 • 100% vodotěsný přijímač i vysílač
 • 2 režimy akustického signálu – tichý / hlasitý
 • Přepínání kanálů pro komunikaci mezi vysílačem a přijímačem
 • Rychlý start přijímače (ručního zařízení)
 • Nejmenší a nejlehčí obojek z konkurenčních zařízení
 • Jednoduché ovládání
 • Přijímač je komplatibilní s přijímači (obojky) X20/X20+ (pouze některé funkce jsou omezené)

Aplikace do telefonu pro snadné sledování psa

Sledovat vašeho psa můžete i v mobilní aplikaci, která je dostupná pro mobilní telefony s operačním systémem iOS i Android. Přijímač snadno spárujete podle jednoduchého návodu. V aplikaci je pak poloha vašeho psa nebo psů v online i offline mapách a další podrobnosti, které zařízení zachycuje, například zda je pes v pohybu, či stojí. Aplikace také umožní zobrazit funkci FENCE, tzn. upozorní vás v momentě, kdy se pes blíží hranice předem určeného prostoru.

Hlavní funkce GPS X30 Short

 • Lokalizace až 13 psů, psovodů nebo waypointů na vzdálenost 20 km zajišťuje nejmodernější technologie s vysokou citlivostí GPS v přijímači i vysílači
 • Funkce BEEPER – Dokáže rozlišit zda je pes v pohybu, nebo nehybně stojí a umožňuje tři druhy indikace – vizuální na displeji, zvukovou nebo vibrační. Pro přesnější rozlišení lze nastavit citlivost detekce pohybu 0-9.  
 • Funkce FENCE – vás upozorní, když se váš pes vzdálí za hranici prostoru, který jste mu určili. Hranice je nastavitelná v okruhu od 30 m do 2 km od přijímače. Pokud pes překročí nastavenou hranici, začne přijímač vydávat zvukové znamení (dlouhé přerušované pípání) a na displeji přijímače u tohoto psa začne blikat kruh pod ukazatelem směru. 
 • DIGITÁLNÍ KOMPAS – vám stále ukazuje sever. Symbol N indikuje na displeji směr magnetického severu.
 • CAR MODE – režim pro použití přijímače (ruč. zařízení) ve vozidle
 • Funkce WAYPOINT – umožňuje uložit GPS souřadnice místa, na kterém se aktuálně nachází přijímač. K uloženému bodu se můžete později navigovat. Do jednoho přijímače je možné uložit až 4 body. 

Párování obojku

Dlouhá výdrž baterie 

Přijímač i vysílač GPS X30 obsahují Li-Pol akumulátor, který vydrží v provozu více než 50 hodin. Součástí balení je duální napájecí adaptér, 2 ks USB kabelu s nabíjecím klipsem pro GPS. Zařízení se snadno nabíjí. 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Výcvik > GPS obojky > GPS obojky pro psy

Produkt

Vyhledávací zařízení pro psy DOG GPS X30 Short

Výrobce

EAN

8595221020170