info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

Dávkovač krmiva Petkit Fresh Element Mini Pro

2990 

Petkit Fresh Element Mini Pro s miskou z nerezové oceli je malý, ale velmi chytrý dávkovač krmiva pro domácí mazlíčky. Dávkovač pojme až 2,8 l suchého krmiva a umožní nastavit dávky od 5 do 50 g. Petkit dávkovač můžete díky své mini velikosti umístit kdekoliv ve vašem domě a nezabere mnoho místa, dávkovač můžete ovládat jednoduše přes chytrou aplikaci ve vašem mobilním telefonu automaticky, nebo i manuálně. 
 
 
 

34 skladem

Katalogové číslo: DS53879216 Kategorie: , ,

Automatický dávkovač krmiva Petkit Fresh Element Mini Pro nabízí luxusní design a inovativní patentované technologie. s nízkou spotřebou energie. Tento dávkovač je dodáván s novou a vylepšenou metodou dodávání potravin, která zajišťuje přesnější a pružnější stravovací plán pro vašeho domácího mazlíčka. Vaše domácí zvíře bude krmeno včas a bude pro ně přesné množství. Také s naší novou mini velikostí můžete umístit toto zařízení kdekoli ve vašem domě a nezabere mnoho místa. Chcete nakrmit vašeho mazlíčka snadno a dokonce i na dálku? Vyřešte zdravé krmení pro vašeho mazlíčka jednoduše a kdykoliv to potřebujete! Chytrý dávkovač krmiva Fresh Element Mini Pro vám krmný plán snadno obstará. Zaručí čerstvé krmení, jeho správné rozestupy a dokonce vás informuje o stavu krmiva v zásobníku. Dávkovač ovládáte jednoduše přes chytrou aplikaci automaticky, nebo i manuálně.  Dávkovač lze rozebrat a snadno umýt téměř jakýkoliv z jeho prvků, takže se nemusíte obávat o zdraví domácího mazlíčka. 

 

 

Hlavní funkce:

 • Ovládání na dálku – Snadné ovládání přes chytrou aplikaci PETKIT APP. Aplikace je kompatibilní pro Android i iOS a její ovládání je velmi intuitivní. 
 • Nízká spotřeba energie – dávkovač je úsporný a vyznačuje se nízkou spotřebou energie
 • Vždy čerstvá strava – Petkit je průkopníkem technologií pro zachování čerstvé kvalitní stravy, disponuje dvoufázovým systémem pro ochranu krmiva před vlhkem a kontaminací.
 • Automatické dávkování – Jednoduše nastavíte velikost porce, jejich počet i časové rozestupy mezi krmením. Vašemu mazlíčkovi dopřejete zdravé stravování i přesto, že se nenacházíte v jeho blízkosti. 
 • Krmný plán na míru – Petkit spočítá optimální stravovací režim pro vašeho mazlíčka na míru. Stačí přes aplikaci zadat údaje o váze, stáří a plemenu vašeho strávníka a chytrá aplikace přes algoritmus vypočte optimální příjem kalorií. Můžete jej naprogramovat až na 10 jídel denně. Každá porce je přibližně 5 g – 50 g (velikosti granulí mínus 5-12 mm).
 • Patentovaný průchod krmiva – Vnitřní mechanismus zamezí vlhnutí a slepení stravy. Silikonový otáčecí motor zajistí optimální průchod krmiva a strava se tak neslepuje a nezaklíní se v zařízení.
 • Snadné čistění: Každá část dávkovače lze rozebrat a vyčistit
 • Stav krmiva pod kontrolou – Váhový senzor vám poskytne záznam o množství krmiva v zásobníku a to vám zobrazí v aplikaci. Pokud krmivo dochází, aplikace vás upozorní. 
 • Nerezová miska – odolná vůči poškození a bezpečná pro všechny domácí mazlíčky
 • Podavač také vezme záložní baterie v případě, že dojde k výpadku napájení (4 x AA baterie, baterie nejsou součástí dodávky).
 • Rozměry dávkovače: 31,5 x 31,9 x 17 cm, váha: 2,2 kg

 

Velká kapacita zásobníku

Dávkovač malých rozměrů, ale velkou kapacitou dokonale vyhovuje malým domácích mazlíčkům, jako je kočka, nebo malá plemena psů. Petkit dávkovač se vyznačuje zapečetěnou strukturou, díky které zůstanou granule dlouho čerstvé. Otvor, přes který se granule sypou do misky, se automaticky uzavře, takže do jídla nemůže vniknout žádný vzduch. Zařízení má takové zabudovanou nádobu na ventilaci, aby se zabránilo plísním.  

 

 

Krmný plán pod kontrolou

Aplikace Petkit vám pomůže naplánovat dokonale přesný krmný plán. V aplikace naleznete mnoho cenných rad, jakož i navrhované plány krmení připraveny pro vašeho miláčka na základě zadaných informací. Pak můžete nastavit čas krmení, nebo nakrmit svou kočku správnými dávkami sami pomocí několik kliknutí na svém smartphonu. Aplikace umožňuje nejen dálkové ovládání podavače, ale odesílá i potřebné upomínky. Aplikace je pro vás připravena ke stažení pro Android a iOS. 

  

Snadná údržba dávkovače

Konstrukce dávkovače umožňuje pohodlné čištění. Můžete snadno umýt téměř jakýkoliv z jeho prvků, takže se nemusíte obávat o zdraví domácího mazlíčka. Miska je vyrobena z nerezové oceli, což znamená, že je odolná vůči poškození a bezpečná pro zvířata. Magnetický držák nejen usnadňuje připevnění nebe demontáž, ale takové zabraňuje jeho posunutí.

 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Chovatelství > Misky a fontány > Dávkovače krmiva / granulí

Produkt

Dávkovač krmiva Petkit Fresh Element Mini Pro

Výrobce

EAN

6973293800692