info@epejsek.cz
Výbava pro pejsky a kočky za nízké ceny !

Litter-Robot III Connect samočistící toaleta

28991 

Litter Robot III je robotická samočistící toaleta pro menší a středně velké kočky. Hygienu zahájí váhový senzor, jakmile zaznamená aktivitu kočky. Síto uvnitř toalety odvede nečistoty do odpadního boxu. Žádné rozházené stelivo, zápach a kontaminace. Automatické ovládání zajistí, že o čistotu vašeho mazlíčka bude postaráno, i když nebudete doma. Litter Robot III můžete ovládat manuálně a nově na dálku pomocí aplikace ve vašem chytrém telefonu.  
 
 
 

13 skladem

Katalogové číslo: DS41624990 Kategorie: , ,

Litter Robot III je moderní automatická toaleta pro menší a střední kočky. Patentovaný proces zahájí hygienu automaticky, jakmile váhový senzor zaznamená aktivitu kočky. Síto uvnitř toalety odvede nečistoty do výsuvného odpadního boxu. Zbaví váš domov zápachu a vás nepříjemné manipulace s nehygienickým odpadem. Bez rozházeného steliva, zápachu a kontaminace ušetří Litter Robot III vaše starosti s kočičí hygienou! Automatické ovládání i ovládání přes mobilní aplikaci zajistí, že o čistotu vašeho mazlíčka bude postaráno, i když se vzdálíte

 

Hlavní funkce

 • Automatická hygiena s toaletou pro kočky Litter Robot III znamená úklid použitého steliva bez vaší účasti. Už žádná nepříjemná manipulace s kontaminovaným odpadem v oblacích prachu, ani nepříjemný zápach. Pouze svěží domov!

 

 • Odvede nečistoty i zápach – Kontaminované stelivo se během patentovaného procesu sanity oddělí speciálním sítem od čistého steliva. Nečistoty se odvedou kanálkem do odpadního boxu na dně jednotky. Tento box je ještě přehrazen filtrem z přírodního karbonitu, který zneškodní zápach i bakterie. Zároveň se jedná o velmi šetrné a vhodné řešení. Karbonit je čistě přírodní složka, která se užívá i pro čištění a filtraci nevhodné kvality vody apod.  Filtr bez problému opatří toaletu po dobu 1 měsíce. Okolí toalety je čisté, bez zápachu a kontaminace!

 

 • Jednoduché manipulace a ovládání – Jednotlivé díly toalety se snadno skládají, veškeré funkce ovládáte přehlednými uzamykatelnými tlačítky, nebo pomocí mobilní aplikace a vše potřebné indikují ještě světelné diody.

 

 • Váhový senzor – Zaručí kočce bezpečí a hlídá, kdy se váš mazlíček usadí uvnitř toalety. Zaznamená váhový výkyv uvnitř a program zahájí nebo pozastaví (pokud by se váš zvědavec do prostoru vrátil). Pro bezpečný záznam a automatický provoz je třeba, aby kočička vážila od 2,5 kg.

 

 • Kompatibilní se všemi druhy suchého hrudkujicího steliva.

 

 • Úsporný režim – Litter Robot nabízí úsporu 8 mi hodinové přestávky v průběhu každých 24 h. Úsporný mód je volitelný.

 

 • Efektivně eliminuje odpad – Je-li odpadní box uvnitř zařízení naplněn, světelná dioda, nebo upozornění ve Vašem mobilním telefonu vás na to upozorní. Jednoduše vysunete box ve spodní části, vyjmete pytel s odpadem a vyhodíte. Hotovo! Bez nepříjemného kontaktu a manipulace s kontaminovaným materiálem.

 

 • Litter Robot II funguje na 12VDC hodinovou baterii s kapacitou 1.3 Amp. Baterii vkládejte na určené místo ve spodní straně zařízení. Litter Robot III disponuje síťovým adaptérem pro zapojení do sítě.

 

 • Přehled o stavu steliva – Samočisticí toaleta disponuje ryskou pro jasný přehled o množství potřebného steliva (cca 4 kg). Okamžitě zjistíte kdy a kolik je třeba doplnit. Při běžném režimu zkontrolujte množství steliva 1x týdně.

 

 • Noční světlo – Automatické noční osvětlení v horní kapotě pomáhá starším kočkám během nočních návštěv.

 

 • Celkové rozměry: 74,93 x 61,6 x 68×58, rozměry vchodu: 12,7 x 31×75 x 40,64 

 

Mobilní aplikace

Úklidový cyklus je nově možné zapnout přes přes mobilní aplikaci, nebo režim spustit manuálně. Jediným tlačítkem pozastavíte aktuální funkci a další stisk stačí k opětovnému rozběhnutí cyklu. Potřebujete se zbavit veškerého steliva nebo zařízení umýt? Tlačítkem snadno vyprázdníte veškerý obsah do odpadního boxu na dně zařízení. Sáček s jeho obsahem po zaplnění jednoduše vyhodíte. Nikdy už vás od úklidu neodradí nepříjemný zápach, oblaka prachu ani manipulace v nehygienickém prostředí! Světelné indikátory vás kdykoliv přesně informují o průběhu funkcí. Nemusíte myslet ani na to, kdy je čas vyprázdnit odpadní box. I tuhle záležitost Litter Robot vyřeší a připravený odpad ohlásí.

Zapněte oznámení push ve svém chytrém telefonu, abyste věděli, kdy váš Litter-Robot potřebuje vaši pozornost. Přizpůsobte upozornění, abyste zjistili, kdy je na kole, zásuvka je plná nebo je jednotka pozastavena. K aplikaci můžete také připojit více jednotek Litter-Robot, což vám usnadní život!

  

Okamžitý přehled o množství steliva a zaplnění odpadu

Litter Robot vám starosti kolem kočičích toalet skutečně usnadní. Nemusíte sami hlídat ani množství steliva v toaletě! Množství spotřebovaného steliva zjistíte snadno po každém samočistícím cyklu. Díky přikládaným proužkům pro indikaci úrovně steliva jediným pohledem zjistíte, zda a kolik steliva je zapotřebí doplnit.

Litter Robot disponuje „spánkovým režimem“ pro úsporu energie. Cyklus trvá 8 hodin a v průběhu každých 24 hodin se pravidelně opakuje. Spánkový režim lze vynechat. Po uplynutí klidového režimu provede jednotka automaticky cyklus samočištění a vy tak nemusíte na provoz dohlížet. Zařízení postačí zapojit pomocí síťového adaptéru. Automatický cyklus samočištění se zahájí každé 3, 7 nebo 15 minut podle vašeho nastavení. Jednoduše si vyberete, které nastavení nejlépe odpovídá vašim požadavkům!

 

 

Aplikace ke stažení pro Android:

Mobilní aplikace je kompatibilní s mobilními zařízeními Apple s iOS 9.0 nebo vyšším a mobilními zařízeními Android 6.0 nebo vyššími.

                            

               

 

 

Pohotové řešení i pro více koček v domácnosti

Další předností robotické toalety Litter Robot je pohotové řešení  pro větší počet kočičích obyvatel! Každá kočička chce mít toaletu pro sebe vždy připravenou a čistou, jinak snadno vyhledá náhradní místo. Patentovaný hygienický cyklus s Litter Robot II proběhne automaticky kdykoliv jednotlivá kočka ze zařízení vystoupí. Toaleta je tak stále k dispozici čistá a po každém znečištění opět zahájí úklid. Žádná kočička se nebude štítit zázemí použít a nezvolí jiné náhradní místo. Zabráníte nepříjemným „nehodám“ mimo toaletu, které jsou ve větším počtu koček častý problém! 

 

Světelná indikace 

Litter Robot myslí na váš komfort a proto vám nabízí světelnou indikaci. Přeblikávání či rozsvícení světýlek ukazuje na provoz jednotlivých funkcí. Toaleta signalizuje např. připravené zařízení, režim samočištění, zaplněný odpadní box nebo varianty nastavení. Litter Robot II zkrátka nabídne jednoduchý a navíc efektivní způsob samočištění kočičích toalet

 

Kompatibilní pro všechna hrudkující steliva

Robotická toaleta Litter Robot III je kompatibilní pro veškeré suché stelivo, které hrudkuje! Vyberete si pohodlně podle vaši priorit a nemusíte pořizovat drahá speciální steliva. Automatická toaleta bude kompatibilní se všemi druhy suchého steliva a postačí stelivo v základní kvalitě. Žádné shánění speciálních steliv ani vysoká pořizovací cena. Litter Robot vám umožňuje nakoupit to, co vám vyhovuje. Doporučeno je nepoužívat pouze steliva na bází dřevin nebo papíru, případně nepevné stelivo nehrudkující. 

 

 

Na veškeré toalety z našeho sortimentu z hygienických důvodů NEPLATÍ 30-ti denní lhůta na vyzkoušení!

 

 

Eshop

ePEJSEK.cz

Kategorie

Chovatelství > Záchody > Záchody pro kočky

Produkt

Litter-Robot III Connect samočistící toaleta

Výrobce

EAN

8596067307180